Telefonos Értékesítő Munkatárs

Telefonos értékesítés, igényfelmérés, szolgáltatás értékesítés, B2B sales, telesales, Budapest

Nemzetközi partnerünk számára keresünk új kollégát Telefonos Értékesítő Munkatárs munkakörbe. Ügyfelünk logisztikai megoldásokkal és szolgáltatásokkal foglalkozik, központjuk Budapesten található.

A Telefonos Értékesítő Munkatárs főbb feladatai lesznek:
Kis- és középvállalkozások telefonos megkeresése
Teljes értékesítési folyamat irányítása Igények felmérése, ajánlatok kidolgozása, szerződéskötés
Meglévő és új ügyfelekkel való telefonos kapcsolattartás
Értékesítéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
Egyéni éves értékesítési célok teljesítése

A legfontosabb elvárások a kollégával szemben:

Hasonló pozícióban szerzett minimum 1 év tapasztalat, de pályakezdők/jelenleg pályamódosítók jelentkezését is szívesen várják
Szolgáltatás értékesítésben való jártasság
B2B értékesítésben, telefonos igényfelmérésben szerzett tapasztalat
Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
Jó kommunikációs, kapcsolatteremtő és prezentációs készség
Alapfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
Ügyfelünk a versenyképes alapfizetés, attraktív bónuszrendszer mellett modern, barátságos irodai környezetet, home office opciót és fejlődési lehetőséget kínál a sikeres pályázóknak.

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését és képzettsége és tapasztalata megfelel az elvárásoknak, magyar nyelvű önéletrajza feltöltésével jelentkezzen holnapunkon keresztül. #1159413
kattintson ide a Hays adatvédelmi szabályzat megtekintéshez, amelyben részletes információt talál arra vonatkozólag, hogy miként használjuk és védjük személyes adatait, és az ehhez kapcsolódó jogait.

Összefoglaló

Állás típusa
Munkaerő-toborzás
Iparág
Ellátási lánc és logisztika
Hely
Budapest
Szakterület
Értékesítés
Szám:
1159413

Kapcsolatfelvétel tanácsadóval

Beszéljen Koles Reka, a pozícióval foglalkozó szaktanácsadónkkal, akinek címe Budapest

Telefon: +3670 380 2380