Területi Képviselő

Értékesítés, Budapest, Területi Képviselő

Területi Képviselő kollégát keresünk multinacionális partnerünk számára. A vállalat termékeket fejleszt, gyárt és forgalmaz az építőipar, az épületfenntartás, az energiaipar és a feldolgozóipar számára.

A pozícióhoz tartozó feladatok:
  • a cég professzionális prezentálása ipari partnereknél
  • új partnerek felkeresése és meglévő partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás, tanácsadás
  • végfelhasználó partnerek igényeinek koordinálása és projekt alapú támogatása
  • szakmai konzultációk lebonyolítása
  • új termékek szakmai ismertetése és bemutatása meglévő és új partnereknél
  • versenytársak monitorozása és a piac feltérképezése
  • vállalati célok és egyéni terület specifikus tervek teljesítése

Az állás betöltéséhez tartozó elvárások:
  • minimum középiskolai végzettség, előny a főiskolai/egyetemi végzettség, kiváló üzleti érzék
  • értékesítési tapasztalat
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képességek

Juttatási csomag:

Az új kolléga számára a kompetitív alapfizetés mellett teljesítményalapú havi bónusz, cafeteria csomag, céges autót és telefont, laptopot biztosítanak.

A pozíció a honlapunkon keresztül pályázható meg, egy szakmai önéletrajz feltöltésével.

kattintson ide a Hays adatvédelmi szabályzat megtekintéshez, amelyben részletes információt talál arra vonatkozólag, hogy miként használjuk és védjük személyes adatait, és az ehhez kapcsolódó jogait.

Összefoglaló

Állás típusa
Munkaerő-toborzás
Iparág
Építőipar
Hely
Budapest
Szakterület
Értékesítés
Szám:
1152461

Kapcsolatfelvétel tanácsadóval

Beszéljen Koles Reka, a pozícióval foglalkozó szaktanácsadónkkal, akinek címe Budapest

Telefon: +3670 380 2380