Test Engineer Automation (Golang) - Junior, Medior, Senior

Golang, C#, .Net, Selenium, testing, test automation, Senior, Medior, Junior, Budapest

Partnerünkről

Amerikai hátterű vezető globális szoftverfejlesztő partnerünk keres QA Engineer Automation munkatársat Senior, Medior és Junior szintre. Partnerünk vezető a SaaS szolgáltatók piacán. A szolgáltatás a legnagyobb cégek munkavégzését segíti érzékeny információk megosztásában. Legyél te is részese az új, több mint 300 fős budapesti fejlesztői központ csapatának!

Feladatok

Partnerünk felhőalapú szoftvereinek automatizált tesztelése. Scrum környezetben való munkavégzés 7 fős csapatokban. Tech stack: Golang, React, TypeScript, Nightwatch, Selenium, WebdriverIO, Cypress. Szívesen megtanítják a technológiákat arra nyitott, tehetséges jelölteknek.

Feltételek

Automatizált tesztelésben szerzett tapasztalat / fejlesztői tapasztalat.

Stabil angol nyelvismeret (müncheni csapattal való kommunikáció miatt).

Partnerünk által nyújtottak

A vállalat innovatív környezetet biztosít egy újonnan épülő, fejlődő csapat tagjaként, ahol részt lehet venni a munkafolyamatok kialakításában egy vezető vállalat munkatársaként. Partnerünk fejlődési lehetőséget, motiváló fizetést, agilis környezetet, kb. heti 3 nap home office lehetőséget kínál.

Amennyiben felkeltette érdeklődését ez a lehetőség, kérem küldje el jelentkezését a „Jelentkezem” opcióra kattintva.

#1151359
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Information Technology
Location
Budapest
Specialism
Technology
Ref:
1151359

Talk to a consultant

Talk to Bajnoczi Mario, the specialist consultant managing this position, located in Budapest

Telephone: +36707965530