Vállalkozás Előkészítő Mérnök

Vállalkozás előkészítő munkatársat keresünk budapesti székhelyű generálkivitelező partnerünkhöz.
Az Ön új cége

Vállalkozás előkészítő munkatársat keresünk budapesti székhelyű partnerünkhöz. Több, mint 20 éves múlttal rendelkező nemzetközileg is elismert hazai generálkivitelező partnerünk magas hozzáadott értéket igénylő projektekre szakosodott.

Napi feladatai Vállalkozás előkészítőként:
- Pályázati dokumentumok kezelése;
- Tervek műszaki felülvizsgálata, alternatív megoldások kidolgozása;
- Árajánlatok bekérése, összehasonlítása;
- Kimenő generál ajánlatok kezelése;
- Kapcsolattartás tervezőkkel, alvállalkozókkal, ajánlatkérőkkel
- Műszaki ütemterv kidolgozása.

Mire van szüksége a sikerhez?
- Minimum 3 év releváns építőipari szakmai tapasztalat;
- Felsőfokú végzettség;
- Előkészítési feladatokban, pályázati anyagok összeállításában szerzett tapasztalat;
- Felhasználói szintű Microsoft Office ismeretek.

Előny:
- AUTOCAD, ARCHICAD, TERC programok ismerete;
- Angol vagy német nyelvtudás.

Mire számíthat partnerünktől?
- Versenyképes juttatási csomag;
- Fejlődést biztosító munkakörnyezet;
- Rugalmas, rutinos csapat;
- Kihívást jelentő projekteken való részvétel.

Mit kell tennie most?

Amennyiben érdekesnek találta a pozíciót, kattintson a „Jelentkezem” gombra és küldje el nekünk szakmai önéletrajzát. #1149405
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Construction
Location
Budapest
Specialism
Ref:
1149405

Talk to a consultant

Talk to Buzas Brigitta, the specialist consultant managing this position, located in Budapest

Telephone: +36 70 653 6142