Vállalkozási előkészítő mérnök

Fővállalkozói és generálkivitelezői tevékenységet végző Partnerünk Vállalkozási Előkészítő Mérnököt keres.
Az Ön új munkahelye:
Több, mint 25 éves építőipari tapasztalattal rendelkező piacvezető generálkivitelező és fővállalkozói tevékenységet végző partnerünk csapatába keresünk új kollégát.

Az Ön új pozíciója:
- Ajánlati dokumentációk, tenderkiírások kezelése;
- Kapcsolattartás külső és belső partnerekkel;
- Költségkiírás és műszaki tartalmak összevetése, műszaki és mennyiségi ellenőrzés;
- Költségvetés kialakítása.

Mire van szüksége a sikerhez?
- Felsőfokú műszaki végzettség
- MS Office és AutoCad ismeret
- Önálló, precíz munkavégzés, megbízhatóság.

Előny:
- Tárgyalóképes angol/német nyelvtudás.

Mire számíthat Partnerünktől?
- Hosszútváú, biztos karrierlehetőség;
- Versenyképes bérezés;
- Folyamatos szakmai kihívások;
- Színvonalas munkakörülmények.

Mit kell tennie most?
Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a ‘jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk frissített önéletrajzát.
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job type
Permanent
Industry
Construction
Location
Budapest
Specialism
Ref:
1152816

Talk to a consultant

Talk to Buzas Brigitta, the specialist consultant managing this position, located in Budapest

Telephone: +36 70 653 6142