Vállalkozási előkészítő mérnök

Fővállalkozói és generálkivitelezői tevékenységet végző Partnerünk Vállalkozási Előkészítő Mérnököt keres.
Az Ön új munkahelye:
Több, mint 25 éves építőipari tapasztalattal rendelkező piacvezető generálkivitelező és fővállalkozói tevékenységet végző partnerünk csapatába keresünk új kollégát.

Az Ön új pozíciója:
- Ajánlati dokumentációk, tenderkiírások kezelése;
- Kapcsolattartás külső és belső partnerekkel;
- Költségkiírás és műszaki tartalmak összevetése, műszaki és mennyiségi ellenőrzés;
- Költségvetés kialakítása.

Mire van szüksége a sikerhez?
- Felsőfokú műszaki végzettség
- MS Office és AutoCad ismeret
- Önálló, precíz munkavégzés, megbízhatóság.

Előny:
- Tárgyalóképes angol/német nyelvtudás.

Mire számíthat Partnerünktől?
- Hosszútváú, biztos karrierlehetőség;
- Versenyképes bérezés;
- Folyamatos szakmai kihívások;
- Színvonalas munkakörülmények.

Mit kell tennie most?
Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a ‘jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk frissített önéletrajzát.
kattintson ide a Hays adatvédelmi szabályzat megtekintéshez, amelyben részletes információt talál arra vonatkozólag, hogy miként használjuk és védjük személyes adatait, és az ehhez kapcsolódó jogait.

Összefoglaló

Állás típusa
Munkaerő-toborzás
Iparág
Építőipar
Hely
Budapest
Szakterület
Építőipar
Szám:
1152816

Kapcsolatfelvétel tanácsadóval

Beszéljen Buzas Brigitta, a pozícióval foglalkozó szaktanácsadónkkal, akinek címe Budapest

Telefon: +36 70 653 6142