Vállalkozási előkészítő mérnök

Debreceni generálkivitelező partnerünk vállalkozási csapatába keresünk Vállalkozási előkészítő mérnököt.

Az Ön új cége
Debreceni generálkivielő partnerünk keresi új munkatársát Vállalkozási előkészítő mérnök pozícióra. Változatos magasépítési projekteken dolgozhat egy elismert és stabil vállalatnál.

Napi feladatok

  • Építész- és tartószerkezeti tervdokumentációk felülvizsgálata
  • Mennyiségi számítások készítése
  • Alvállalkozói árajánlatok bekérése, ártükrök készítése
  • Pénzügyi és műszaki ütemtervek készítése
  • Kapcsolattartás tervezővel, alvállalkozókkal, beszállítókkal és a kivitelezőkkel
  • Ajánlati dokumentáció összeállítása
  • Szerződéskötési folyamatban való közreműködés

Mire lesz szüksége a sikerhez

  • Építő- vagy építészmérnöki végzettség vagy magasépítő technikum
  • Legalább 5 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Ms Excel, Word, AutoCad, ArchiCad),
  • Nagyfokú önállóság, szervezőkészség, precizitás

Mit várhat mindezért cserébe

  • Alapbéren felül motiváló juttatási csomag (cafeteria, kockázati baleseti életbiztosítás, éves bónusz)
  • Igényes irodai munkakörnyezet
  • Kihívásokkal teli felelősségteljes munkakör
  • Szakmai fejlődési lehetőség

What you need to do now
If you're interested in this role, click 'apply now' to forward an up-to-date copy of your CV, or call us now.
If this job isn't quite right for you but you are looking for a new position, please contact us for a confidential discussion on your career. #1163424
kattintson ide a Hays adatvédelmi szabályzat megtekintéshez, amelyben részletes információt talál arra vonatkozólag, hogy miként használjuk és védjük személyes adatait, és az ehhez kapcsolódó jogait.

Összefoglaló

Állás típusa
Munkaerő-toborzás
Iparág
Építőipar
Hely
Debrecen
Szakterület
Építőipar
Szám:
1163424

Kapcsolatfelvétel tanácsadóval

Beszéljen Buzas Brigitta, a pozícióval foglalkozó szaktanácsadónkkal, akinek címe Budapest

Telefon: +36 70 653 6142