Vállalkozási projektmenedzser

Speciális mélyépítéssel foglalkozó partnerünk budapesti csapatába keresünk Vállalkozási projektmenedzsert.

Az Ön új cége
Speciális mélyépítéssel foglalkozó multinacionális partnerünk budapesti csapatába keresünk Vállalkozási projektmenedzser kollégát.

Napi feladatok
  • Projektek felkutatása, munkaszerzés a vállalat számára, beérkező megkeresések értékelése, nálunk beleláthatsz a munkaszerzési stratégia kidolgozásába
  • Kapcsolatépítés új partnerekkel
  • Pályázatkészítési folyamat menedzselése
  • Együttműködés társosztályokkal (kivitelezés, tervezés, pénzügy, műszaki), munkájuk összehangolása a sikeres pályázat érdekében
  • Folyamatos megrendelői kapcsolattartás, egyeztetések lebonyolítása
  • Munkaterületek előzetes bejárása
  • Szerződések kezelése, a szerződéstervezet előkészítésétől az aláírásig
  • Kapcsolattartás a cégcsoport központjával és a regionális testvércégekkel

Mire lesz szüksége a sikerhez
  • Felsőfokú építőpari végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat
  • Projekt központú szemléletmód, rendszerszemlélet
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Office 365 alkalmazásokban felhasználói szintű jártasság

Előny:
  • Mélyépítésben szerzett tapasztalat
  • AutoCad és MS Projekt ismeretek
  • CRM programismeret
  • B kategóriás jogosítvány

Mire számíthatsz mindezért cserébe
  • Multinacionális környezet, mégis családias a légkör
  • Fiatal csapat, a folyamatos kihívások mellett nyitott szellemű és segítőkész közeg
  • Évente több céges- és csoportszintű rendezvény, közösségi programok
  • Szakmai és belső továbbképzések
  • Cafeterián túlmutató béren kívüli juttatási csomag

What you need to do now
If you're interested in this role, click 'apply now' to forward an up-to-date copy of your CV, or call us now.
If this job isn't quite right for you but you are looking for a new position, please contact us for a confidential discussion on your career. #1166011
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Építőipar
Location
Budapest
Specialism
Építőipar
Ref:
1166011

Talk to a consultant

Talk to Buzas Brigitta, the specialist consultant managing this position, located in Budapest

Telephone: +36 70 653 6142