Vevői Minőségbiztosítási Mérnök

Vevői minőségügyi mérnököt keresünk Pest megyébe Budapestről jól megközelíthető autóipari partnerünkhöz!

Az Ön új cége

Partnerünk egy világszerte ismert branddel rendelkező multinacionális vállalat Pest megyében. A vállalat Budapestről is könnyen, gyorsan megközelíthető. A cégcsoport autóipari diviziója intenzív növekedésben van, amelynél új gyárrészükbe várják új kollégájukat minőségügyi területre! Az autóiparban egyedi termékportfólióval rendelkeznek. Gyártósoraik a legújabb, Európában is egyedülálló technológiákkal üzemelnek! Ha intezíven szeretnél szakmailag továbbfejlődni, anyagi megbecsültségre és korszerű munkakörnyezetre vágysz ez a hely rád vár!

Legfontosabb feladatai az új munkakörben:

  • Vevői minőségügyi reklamációk feldolgozása és problémák feltárása, megoldási javaslatok kidolgozása
  • Minőségügyi módszerek és autóipari szabványok alkalmazása (IATF 16949, VDA, 8D, 5why, FMEA, SPC stb)
  • Vevői specifikus követelmények nyomon követése és felülvizsgálata
  • Minőségügyi riportok elkészítése és eredmények prezentálása

Mire van szüksége a sikerhez

A pozíció sikeres betöltéséhez feltétlenül szükséges legalább 1-3 éves tapasztalat vevői minőségbiztosítási területen. Fontos, hogy a pályázó autóiparban is rendelkezzen már rutinnal. Elengedhetetlen a felsőfokú végzettség és az angol nyelv magabiztos, legalább középfokú ismerete.

Mire számíthat partnerünktől

Megbízónk világszinten jelentős szereplő az elektronikai gyártás területén; intenzív növekedésének köszönhetően hosszútávon számos karrierlehetőséget tud nyújtani leendő munkatársai számára. Az alapbéren kívül kiemelkedő cafetéria és akár kéthavi bónusz is elérhető a jövendőbeli vevői minőségügyi mérnök számára.

Mit kell tennie most
Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a ‘jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk frissített angol önéletrajzát.

#1141716
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Autóipar
Location
Budapest
Specialism
Műszaki
Ref:
1141716

Talk to a consultant

Talk to Darai Dora, the specialist consultant managing this position, located in Budapest

Telephone: 06 70 412 2196