Villamos üzemvezető mérnök

Az Ön új cége

Villamos üzem pozíció nyitott piacvezető bio-alapú technológiák fejlesztésével foglalkozó partnerünknél. A cég Tolna megyei lokációval várja a jelentkezőket.

Az Ön új pozíciója

Az Villamos üzemvezető mérnök a következő feladatok ellátásáért lesz felelős:

  • Villamos energia rendzserek és hálózat kezelése, tervezése, kivitelezés felügyelete
  • Villamosipari munkák és hibaelhárítás helyszíni vezetése
  • Kapcsolattartás az energia szolgáltatóval
  • Együttműködés a beruházással új területek rendszerbe integrálása során
  • Tervezők szakmai támogatása

Mire van szüksége a sikerhez?

  • Erősáramú végzettség
  • Releváns tapasztalat az üzemeltetés területén (5 év)
  • Angol nyelv középfokú ismerete

Mire számíthat partnerünktől?

  • Modern munkahelyi környezet
  • Versenyképes juttatási (csomag: kiemelkedő alapbér, bónusz, cafetéria, telefon, laptop, egyéb juttatások)
  • Kiszámítható munkaidő

Mit kell tennie most?

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget kattintson a 'Jelentkezem' gombra és küldje el nekünk frissített szakmai önéletrajzát.

#1159924
Klik hier om het privacybeleid van Hays te lezen, welke gedetailleerde informatie bevat over hoe we uw persoonlijke gegevens gebruiken en beschermen, en uw rechten in verband hiermee.

Overzicht

Contractvorm
Permanent
Branche
Construction
Locatie
Budapest
Vakgebied
Referentie:
1159924

Spreek met een consultant

Spreek met Altmann Andras, de recruiting expert die deze vacature in behandeling heeft, werkzaam in kantoor Budapest

Telefoonnummer: +36704122210

Vacatures soortgelijk aan Villamos üzemvezető mérnök

  • Manufacturing Engineer of Electrical Machines Assembly (Rolls-Royce)

    Manufacturing Engineer of Electrical Machines Assembly (Rolls-Royce)
    Budapest
  • Electrical engineer

    Elektromos szakági projektmérnököt keresünk ipari csarnokokat kivitelező budapesti partnerünk számára.
    Budapest
  • Electrical design engineer

    Gyakorlott erősáramú tervezőt keresünk mérnöki szolgáltatásokat nyújtó nemzetközi partnerünkhöz.
    Budapest
  • Validation Engineer (Rolls-Royce)

    Validation Engineer (Rolls-Royce)
    Budapest
  • Automation Project Manager

    We are looking for an Automation Project Manager in electrical engineering field in Budapest!