Villamos üzemvezető mérnök

Az Ön új cége

Villamos üzem pozíció nyitott piacvezető bio-alapú technológiák fejlesztésével foglalkozó partnerünknél. A cég Tolna megyei lokációval várja a jelentkezőket.

Az Ön új pozíciója

Az Villamos üzemvezető mérnök a következő feladatok ellátásáért lesz felelős:

  • Villamos energia rendzserek és hálózat kezelése, tervezése, kivitelezés felügyelete
  • Villamosipari munkák és hibaelhárítás helyszíni vezetése
  • Kapcsolattartás az energia szolgáltatóval
  • Együttműködés a beruházással új területek rendszerbe integrálása során
  • Tervezők szakmai támogatása

Mire van szüksége a sikerhez?

  • Erősáramú végzettség
  • Releváns tapasztalat az üzemeltetés területén (5 év)
  • Angol nyelv középfokú ismerete

Mire számíthat partnerünktől?

  • Modern munkahelyi környezet
  • Versenyképes juttatási (csomag: kiemelkedő alapbér, bónusz, cafetéria, telefon, laptop, egyéb juttatások)
  • Kiszámítható munkaidő

Mit kell tennie most?

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget kattintson a 'Jelentkezem' gombra és küldje el nekünk frissített szakmai önéletrajzát.

#1159924
kattintson ide a Hays adatvédelmi szabályzat megtekintéshez, amelyben részletes információt talál arra vonatkozólag, hogy miként használjuk és védjük személyes adatait, és az ehhez kapcsolódó jogait.

Összefoglaló

Állás típusa
Munkaerő-toborzás
Iparág
Építőipar
Hely
Budapest
Szakterület
Építőipar
Szám:
1159924

Kapcsolatfelvétel tanácsadóval

Beszéljen Altmann Andras, a pozícióval foglalkozó szaktanácsadónkkal, akinek címe Budapest

Telefon: +36704122210